Pionier jakości wśród okien pasywnych

ABAKUS BluEnergy – pionier jakości wśród okien pasywnych

ABAKUS OKNA S.A. to producent doskonałych okien pasywnych bluEnergy, które już drugi rok z rzędu nominowane są do prestiżowego godła „JAKOŚĆ ROKU”. Ubiegłoroczna edycja konkursu okazała się dla firmy wielkim sukcesem. Zwycięska stolarka bluEnergy posiada doskonałe parametry techniczne i charakteryzuje się najkorzystniejszym współczynnikiem przenikalności cieplnej na polskim rynku, co plasuje ją w ścisłej czołówce rozwiązań energooszczędnych.

Produkt dopracowany do perfekcji

U=0,5 W/m²K** – Współczynnik przenikalności cieplnej przy zastosowaniu pakietu 3-szybowego w oknach Abakus bluEnergy symbol komfortu użytkowania i niesamowitej oszczędności energii cieplnej.

Nowoczesne wzornictwo, bogaty wybór kolorów gładkich i oklein drewnopodobnych pomogą zestroić stolarkę Abakus z każdym rodzajem elewacji. Dodatkowym atutem okien bluEnergy jest głębokość zabudowy 82 mm – odpowiednia zarówno do wykańczania nowych budynków, jak i prac renowacyjnych. Klienci, którzy wybrali okna bluEnergy mogą cieszyć się nie tylko szczelnym i efektownym wykończeniem swoich domów, ale również jego trwałością. Spółka szczyci się tym, że każde wyprodukowane przez nią okno posiada 5-cio letnią gwarancję! I to na cały produkt , a nie tylko jego poszczególne podzespoły. Unikalna technologia produkcji Abakus IRMC** sprawia, że stalowe wzmocnienia, w które Abakus wyposaża swoje okna są przycięte na dokładny wymiar, pokryte gruba warstwą ocynku oraz zagięte tak, by jak najlepiej zapobiegać ich korozji. Z kolei dodatkowe uszczelki zgrzewane pionierską metodą pozostają miękkie także w narożach, co pozwala na uzyskanie doskonałej izolacji akustycznej. Warto wspomnieć również o niemal niewidocznym zgrzewie okien bluEnergy, który pomaga w bezproblemowej pielęgnacji stolarki, ale przede wszystkim wzbogaca jej walory estetyczne.

Nie pozostaje nam już nic innego, jak zachęcić do wymiany okien w Twoim domu. BluEnergy to okna uniwersalnie doskonałe. Sięgnij po produkt laureata!

Źródło: Szczegółowe informacje w salonach dealerskich i na stronie internetowej www.abakus-okna.com.pl.

*Współczynnik przenikalności cieplnej rzy zastosowaniu pakietu 3-szybowego w oknach Abakus bluEnergy

**zintegrowany system zarządzania i jakości produkcji


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *