Jedynka Do Drewna i Metalu

Jedynka Do Drewna i Metalu w praktycznych opakowaniach

Jedynka Do Drewna i Metalu to emalia na bazie żywicy akrylowej, która tworzy przyczepne do podłoża powłoki i szybko schnie, co pozwala sprawnie pomalować okiennice, szafki, framugi czy krzesła. Produkt ma uniwersalne zastosowanie i doskonale sprawdza się przy malowaniu zarówno zagruntowanych powierzchni drewnianych i drewnopochodnych, jak i stalowych oraz żeliwnych. Dzięki temu możemy zastosować tę samą kolorystykę, np. „orzech średni”, zarówno na metalowych nogach biurka jak i na jego drewnianym blacie.

Emalia idealnie nadaje się do malowania wewnątrz pomieszczeń, dzięki łagodnemu zapachowi. Produkt nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu. Jedynka Do Drewna i Metalu tworzy powłoki odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego też można ją stosować do renowacji powierzchni na zewnątrz budynków, np. ram okiennych. Szeroki wybór pojemności opakowań – 0,4 l; 0,9 l; 2,5 l; 5 l i 10 l – pozwala na zakup odpowiedniej ilości farby w zależności od naszych potrzeb.

Produkt dostępny jest w dwóch stopniach połysku – mat i połysk – oraz w 17 gotowych barwach: biały, kość słoniowa, pomarańczowy pastelowy, czerwony jasny, brązowy, zielony jasny, seledynowy, popielaty, szary jasny, czarny, błękitny, orzech jasny, kremowy, mahoń, niebieski oraz żółty jasny.

Od września br. emalia dostępna jest w nowych opakowaniach, na których znajduje się praktyczny instruktaż stosowania.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *