Kolejny numer czasopisma "Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów" już do kupienia

Kolejny numer czasopisma „Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów” już do kupienia

Najnowsze wydanie magazynu „Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów” szczególnie polecane jest miłośnikom nowoczesności. W chłodny, ale przesycony bogactwem architektonicznych rozwiązań świat wprowadzi Państwa dom w podwarszawskiej Magdalence, w którym kontrastowe aranżacyjnie duety, które wpływają na klimat poszczególnych pomieszczeń – hartowane szkło i soczysta czerwień ścian oraz beton przemysłowy i drewno to tylko niektóre z nich. Mianem nowoczesności sygnowany jest również blok artykułów dotyczących sposobów ogrzewania współczesnej rezydencji („Ciepło ubrany”, „Energia od stóp do głów”, „Strefa płomienia”).
W numerze poruszony jest także temat dotyczących trendom wzorniczym świata tkanin – zasłony, tapicerki czy dywany zapowiadają prawdziwą „Modną rewolucję”.W tekście „Śnij, tak jak lubisz” redakcja podpowiada jak stworzyć pokój na miarę płci i stylu życia użytkownika.
Wszyscy, którzy planują odpoczynek na nartach polecany jest artykuł „Szaleństwo na szczycie”. O zimowej pasji można przeczytać również wywiad z biathlonistą Tomaszem Sikorą, mistrzem świata w biegu na 20 km.

Czasopismo nożna kupić w dobrych punktach z prasą na terenie całego kraju oraz zaprenumerować w wydawnictwa. W ramach promocji Prenumeratorzy otrzymają, wraz z magazynem w atrakcyjnej cenie, także markowe produkty.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *