Kompleksowa oferta stolarki marki OknoPlus

Kompleksowa oferta stolarki marki OknoPlus

Spośród bogatej oferty kolorystycznej produktów firmy OknoPlus możemy wybrać taki kolor okien, drzwi oraz dodatków, który będzie pasował do barwy elewacji i dachu.

OknoPlus, jako jedyny producent na polskim rynku, proponuje klientom całościową ofertę w zakresie stolarki drzwiowej oraz okiennej. Decydując się na okna w jednym z 11 dostępnych kolorów, łatwo można dobrać wszystkie inne elementy w takiej samej barwie. Dzięki temu nie musimy się martwić, że odcień ramy okiennej będzie się różnił o kilka tonów od koloru szprosów, a drzwi wejściowe nie będą współgrały z drzwiami wewnętrznymi. Firma OknoPlus oferuje swoim klientom także rolety oraz parapety we wszystkich barwnych wariacjach – od egzotycznego koloru Tiama, poprzez neutralny, ciepły brąz Vermont, aż po łączący w sobie czerwień i brąz odcień Meranti.

Co warte podkreślenia – nawet bramy garażowe firmy OknoPlus dostępne są w nowych, eleganckich kolorach, dzięki czemu możemy idealnie skomponować ze sobą całą oprawę budynku.

OknoPlus, wprowadzając do swojej oferty produkty w nowej kolorystyce, również zatroszczyła się o każdy szczegół. Dzięki temu drzwi wejściowe mogą poszczycić się nie tylko ozdobnymi panelami w ciepłym kolorze Cheyenne czy jasnym, delikatnym brązie Montana, ale także zawiasami w tychże odcieniach. Dostępne w ofercie firmy OknoPlus rolety zewnętrzne posiadają zaś zarówno pancerz, jak i puszkę oraz prowadnicę w kolorze idealnie dopasowanym do okna. Na życzenie klienta nawet moskitiera może zostać oklejona drewnopodobną folią w każdym dostępnym w ofercie firmy OknoPlus kolorze. Nowoczesna okleina używana przez producenta idealnie imituje drewno, nie tylko pod względem koloru, ale i struktury.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *