Kot Kratkowy pomaga dzieciom

Kot Kratkowy pomaga dzieciom

21 października bieżącego roku ruszyła Akcja „Kot Kratkowy pomaga dzieciom. Edycja II”. Jest to już druga akcja przeprowadzana pod tym hasłem. Za pierwszym razem firma Kratki.pl wspierała budowę rodzinnego domu dziecka w Wąwolnicy prowadzonego przez Siostry Kapucynki. Wtedy, w ciągu kilku miesięcy udało się uzbierać 18 tys zł.
Tym razem postanowiono rozszerzyć akcję zarówno terminowo, jak i ilościowo. Jest plan, by pomóc 20 rodzinnym domom dziecka i fundacjom pracującym na rzecz dzieci.
– W 2014 roku część środków uzyskanych ze sprzedaży wkładów kominkowych produkowanych przez naszą firmę chcemy przekazać na spełnienie marzeń i potrzeb dzieci pozostających pod opieką tych placówek – deklarują organizatorzy. – Pragniemy, aby każde dziecko miało swoją mamę i tatę oraz wychowywało się w atmosferze miłości. Jednocześnie chcemy wspierać rodziców zastępczych w zaspokojeniu marzeń i potrzeb dzieci przyjętych do ich rodziny – dodają.
Akcja została skierowana również do fundacji działających na rzecz dzieci, bowiem organizatorom zależy, by dotrzeć do jak największej liczby potrzebujących.

Każdy rodzinny dom dziecka lub fundacja może zgłosić się do firmy Kratki.pl poprzez formularz na stronie www.kotkratkowy.pl. Zgłoszeniem uczestnictwa jest przesłanie pracy (rysunek, kolaż, wierszyk, nagranie filmu, piosenka) wykonanej przez dzieci. O zakwalifikowaniu pracy i wyborze placówki będzie decydować: kreatywność, fantazja, zaangażowanie, innowacyjność oraz uzasadnienie (potrzeby/marzenia). Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 20 placówek.

Jeżeli chcesz wspomóc akcję, to umieść link do akcji (www.kotkratkowy.pl) na swojej stronie lub napisz krótką notatkę prasową o akcji z adresem strony internetowej. Firma Kratki.pl może również przygotować baner lub inny materiał na stronę.

Źródło: www.kotkratkowy.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *