Niezawodne akcesoria do rynien cynkowo-tytanowych Rheinzink

Niezawodne akcesoria do rynien cynkowo-tytanowych Rheinzink

Firma Rheinzink proponuje kompletny system odwodnienia dachu wykonany z blachy cynkowo-tytanowej. Zastosowane w nim inteligentne rozwiązania zapewnią zabezpieczenie odwodnienia dachu.

Ochrona przed liśćmi Rheinzink z blachy perforowanej, umieszczona wewnątrz koryta rynny gwarantuje niezakłócony odpływ wody deszczowej do rury spustowej. W zależności od rozmiaru rynny można dobrać profil o szerokości 100–175 mm. Prostota montażu umożliwia zamontowanie go na już istniejącym systemie rynnowym, bez zdejmowania dachówek i stosowania dodatkowych uchwytów. Wychwycone przez system opadające liście ulegają wysychaniu leżąc na siatce, a następnie są zwiewane przez wiatr. Drobne gałązki i inne, cięższe zanieczyszczenia nie wpadają do rynny, dzięki czemu mogą być w prosty sposób usunięte z siatki.

Mniejsze zabrudzenia, które przedostaną się przez otwory siatki, mogą zostać usunięte z rury spustowej, dzięki niekłopotliwej w obsłudze rewizji. Mechanizm przesuwania i druga mufa, zastosowane w systemie rynnowym umożliwiają czyszczenie pionów kanalizacji deszczowej bez demontażu najniższej rury spustowej.

Rewizję przesuwną rury spustowej przesuwa się w górę, rozłączając jedynie dolną obejmę. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie klasycznej Rewizji rury spustowej z klapką. Specjalne otwory do czyszczenia na rurze spustowej już nie są konieczne


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *