Kolekcja farb Ogród Barw

Ogród Barw – nowe kolory farb Jedynka

Marka Jedynka wprowadziła cztery nowe kolory do kolekcji farb Ogród Barw inspirowanych odcieniami natury. Nowe propozycje to „tajemniczy słonecznik, „kuszący migdał”, „okazała brzoskwinia” i „orientalny cynamon”.

Barwy inspirowane przyrodą, jak zapewnia producent, rozświetlą wnętrza pozytywną energią i dadzą przytulny nastrój. Nasycona ciepłem „okazała brzoskwinia”dobrze komponuje się zarówno z „pyszną mirabelką”, jak i „aksamitnym nagietkiem”. „Tajemniczy słonecznik” w połączeniu z „orzechem laskowym” i „słomkowym kapeluszem” może tworzyć przytulne i zarazem odpowiadające współczesnym trendom wnętrze. Zestawieniem polecanym dla romantyków i ceniących subtelną elegancję jest „orientalny cynamon” ze „smakowitą morelą” i „dojrzałym rabarbarem”. Z kolei niestandardowe połączenie „kuszącego migdału” z chłodniejszymi barwami – „młodym kabaczkiem” i „soczystą gruszką” stworzy oryginalną i naturalną przestrzeń.
Jedynka Ogród Barw to kolekcja farb gwarantujących doskonałe krycie, trwałość wymalowań oraz mikrowentylację, co umożliwia oddychanie ścian. Wyróżnia je ekologiczna receptura, wysoka wydajność, łagodny zapach podczas malowania, a ich gęsta konsystencja jest gwarancją malowania bez kapania.

Jedynka Ogród Barw

Stopień połysku: mat
Kolorystyka: 32 gotowe kolory
Wydajność: do 14 m²/l
Czas schnięcia: ok. 2 h
Opakowanie: 2,5 l; 5 l

Źródło: www.farbyjedynka.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *