Panele wodoodporne: modne i praktyczne rozwiązanie

Panele wodoodporne: modne i praktyczne rozwiązanie

Łączenie paneli laminowanych z kaflami ceramicznymi cieszy się w polskich domach dużą popularnością. Drugi z materiałów najczęściej stosujemy w łazience, przedpokoju i kuchni, czyli wnętrzach narażonych na wilgoć i intensywne użytkowanie. Do salonu, sypialni i pokoi dziecięcych wybieramy z reguły panele, które są przyjemne w dotyku i łatwe w montażu. Zestawianie ze sobą tych dwóch okładzin wymaga jednak niemałego zmysłu aranżacyjnego i fachowej ręki – tylko wtedy efekt końcowy będzie przyjemny dla oka. A gdyby tak w całym mieszkaniu ułożyć panele? Dzięki modelom wodoodpornym jest to jak najbardziej wskazane, a w dodatku będziemy mieć pewność, że wystrój stanie się spójny i estetyczny.

Panele wodoodporne – na czym polega ich wyjątkowość?

Do najciekawszych propozycji typu water resistant należą kolekcje Impression 4V, Expediotion 4V, Trend 4V oraz Vision 4V, dostępne od kilku miesięcy w ofercie firmy RuckZuck. Panele z tych serii posiadają impregnowane fugi i powłoki hydrofobowe, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniu nawet przy 24-godzinnym kontakcie z wodą. Zmodyfikowany system montażu Megaloc Aqua Protect zapewnia szczelne łączenie krawędzi i skutecznie chroni je przed pęcznieniem.

To oznacza, że nie musimy obawiać się uszkodzeń wywołanych wodą kapiącą z kurtek i parasoli, nieszczelną doniczką czy rozlanym napojem. Wystarczy przetrzeć powierzchnię suchą szmatką w ciągu jednego dnia, a znajdująca się na podłodze ciecz nie pozostawi nieprzyjemnej pamiątki w postaci wybrzuszenia czy wyblakłej plamy. To spora wygoda dla domowników, którzy mogą użytkować podłogę ze spokojem.

Wodoodporność i znacznie więcej

Wszystkie ze wspomnianych kolekcji zostały wykończone w technologii LLT anti scratch i posiadają bardzo wysoką klasę ścieralności AC5. Dzięki temu są przygotowane na intensywną eksploatację i odporne na powstawanie zarysowań. Na uwagę zasługuje również ich estetyka: frezowane krawędzie, rysunki drewna na powierzchni i niejednorodna kolorystyka nadają podłodze naturalny wygląd. Do wyboru jest kilkadziesiąt dębowych dekorów.

– Panele wodoodporne to świetna propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność i komfort użytkowania, a od podłogi oczekują wysokich walorów estetycznych i technicznych. Modele z naszej oferty cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego już wkrótce poszerzymy ich liczbę, przekształcając wybrane kolekcje na water resistant. Docelowo właściwości wodoodporne zyskają panele z serii Discovery 4V, Freedom 4V, Extreme 4V, Legend 4V oraz Arteo – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy RuckZuck.

Opracowanie: firma RuckZuck

RuckZuck to profesjonalny salon z panelami, który oferuje najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają fachowe porady pracowników. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck proponują również transport oraz montaż zakupionych produktów.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *