Perfekcyjne pranie bez straty czasu

Perfekcyjne pranie bez straty czasu

Stworzona przez najlepszych inżynierów, zgodnie z sugestiami najbardziej wymagających konsumentów, którzy proszą o większą prostotę i przyjazne dla użytkownika technologie dopasowane do ich rzeczywistych potrzeb: maksymalne rezultaty prania w możliwie najkrótszym czasie.

GrandoVita, dzięki innowacyjnemu Systemowi Mix Power+ oraz szybkim programom, np. Perfect Rapid 59′ osiąga prymat najbardziej skutecznego szybkiego prania w na rynku: perfekcyjne rezultaty prania w mniej niż godzinę. To odpowiedź na prawdziwe potrzeby konsumentów i dziś kolejna rewolucja na rynku pralek, jak 65 lat temu.

84% osób biorących udział w badaniu rynku pytało o szybki program 59’ z wydajnością prania równą standardowym programom. Taki program jest synonimem oszczędności energii i czasu, ale też gwarancją doskonałej czystości, która zwykle była związana z dłuższymi programami. Candy opatentowało nowy innowacyjny wysoko wydajny System Mix Power Pozwala on połączyć wodę i detergent w roztwór o wysokim stężeniu, który następnie zostaje wprowadzony do wnętrza bębna za pomocą dyszy wtryskującej. Dzięki temu roztwór wnika głęboko w tkaniny usuwając najmniejsze ślady brudu. Technologia ta pozwala na skuteczne pranie w temperaturze 20 ° osiągając efekt jak przy 40 ° oraz zapewnia 60% oszczędności energii. Ponadto, program Perfect Rapid 59′, umożliwia uzyskanie tych rezultatów w bardzo krótkim czasie i potwierdza wiodącą pozycję Candy w trosce o wysoką jakość efektów prania.

GrandoVita oferuje wiele pomocnych rozwiązań technologicznych w połączeniu z wyszukaną stylistyką, wszystko to wykonane przez włoskich projektantów, aby stworzyć łatwy w użyciu produkt; estetyka w połączeniu z ergonomią, by wyrazić prawdziwego ducha funkcjonalnej konstrukcji.

Nowy panel sterowania jest bardziej czytelny, wyświetlacze są większe aby stworzyć kompletny, przejrzysty i intuicyjny podgląd wszystkich funkcji i opcji programów, takich jak temperatura, prędkość wirowania i czas prania. Wersja z panelem dotykowym posiada dotykowy ekran LCD i oraz funkcję pamięci, co pozwala zapisać dwa ulubione programy, aby włączyć je później za pomocą jednego przycisku.

Nowe drzwi są jeszcze bardziej wygodne, większe, wyżej umieszczone i bardziej poręczne, bardzo pomocne podczas załadunku lub rozładunku prania. Nowe pokrętło, wykonane z wysokiej jakości materiałów, jest estetyczne i praktyczne w użyciu.

GrandoVita ustanawia nowy rekord świata w załadunku i kompaktowości: 8 kg prania w zaledwie 42 cm głębokości. Oferta obejmuje również pierwszą pralko-suszarkę, która upierze 8 kg prania i wysuszy do 5 kg a to wszystko w zaledwie 45 cm. Candy GrandoVita to technologia na miarę naszych czasów, w ofercie również produkty w klasie A -40%.

Candy udowadnia, że rozważa wszystkie potrzeby konsumentów i oferuje rozwiązania dostosowane do rozwiązywania ich problemów.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *