Samozagęszczalny beton Agilia

Samozagęszczalny beton Agilia

Specjalna mieszanka betonu Agilia Pionowa przygotowana została do wylewania konstrukcji pionowych: ścian i słupów i elementów gęsto zbrojonych.

Beton ma płynną formę dzięki czemu szczelnie wypełnia szalunki, w nawet skomplikowanych technicznie i architektonicznie budynkach, łatwo dociera w trudno dostępne miejsca i nie wymaga wibrowania. Jego stosowanie ułatwia prace budowlane, a wykonanie zgodnie z zaleceniami producenta gwarantuje uzyskanie betonu o najwyższej trwałości, wytrzymałości i gładkiej powierzchni, bez pęcherzyków powietrza.

Ma też ważny aspekt wnętrzarski: jej płynna konsystencja pozwala wykonać bardzo gładkie ściany do surowych wnętrz z modnymi ostatnio ścianami z betonu lub odwzorować np. fakturę drewna, dzięki czemu ściana wewnętrzna lub zewnętrzna domu zyskuje niecodzienny wygląd

Beton Agilia Pionowa powinno stosować się razem z betonami Agilia Fundamenty i Agilia Pozioma. Betony Agilia dostępne są na terenie woj. mazowieckiego, wielkopolskiego i śląskiego w wytwórniach betonu.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.lafarge.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *