Stalowe-panelowe Grzejniki Borpan w różnych wersjach

Stalowe-panelowe Grzejniki Borpan w różnych wersjach

Grzejniki stalowe-panelowe Borpan, nowość dostępna w ofercie firmy Eurotherm, zapewnią w naszych domach odpowiednią temperaturę i pomogą nam przechytrzyć najzimniejszą z pór roku.

Grzejniki Borpan występują w 6 typach konstrukcyjnych – 10 (jedna płyta), 11 (jedna płyta i jeden konwektor), 20 (dwie płyty), 21 (dwie płyty i jeden konwektor), 22 (dwie płyty, dwa konwektory) i 33 (trzy płyty i trzy konwektory) oraz o różnych wysokościach: 300, 400, 500, 600, 700 i 900 mm i długości od 400 do 3000 mm. Grzejniki te produkowane są też w 2 typach instalacyjnych: C, czyli są zasilane bocznie (woda doprowadzana i odprowadzana jest z boku) i V – zasilane oddolnie, które można podłączyć do instalacji podłogowych.

Wykonane są z wysokogatunkowej, walcowanej na zimno stali. Elementy konwekcyjne przyspawane są bezpośrednio do kanałów cyrkulacyjnych, dlatego ciepło szybko oddawane jest do otoczenia. Dzięki możliwości zamontowania głowic termostatycznych, możemy sami decydować o temperaturze w pomieszczeniu. Dodatkowo w grzejnikach panelowych Borpan typu V zastosowano wkładkę termostatyczną, która pozwala na ustawienie odpowiedniego poziomu oddawania ciepła w zależności od ogrzewanej kubatury.

Grzejniki stalowe-panelowe Borpan poddawane są testom szczelności przy ciśnieniu 13 Bar, przeznaczone są zaś do pracy przy ciśnieniu roboczym 10 Bar oraz temperaturze maksymalnej do 120°C. Gwarancją wysokiej jakości jest również znak CE. Trwałość i estetyczny design grzejników Borpan to przede wszystkim zasługa zabezpieczenia antykorozyjnego. Ceny uzależnione są od ich typu konstrukcyjnego i instalacyjnego, a także od wymiarów  Przykładowo grzejnik stalowy-panelowy Borpan C22 600 x 1000 mm kosztuje netto 424 zł.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *