STAR – drzwi wejściowe na miarę czasów

STAR – drzwi wejściowe na miarę czasów

Nakładany na skrzydło drzwiowe panel, przykrywający całą jego powierzchnię, to cecha charakterystyczna drzwi nakładkowychGładka, jednolita płaszczyzna bez widocznych uskoków jest rozwiązaniem dedykowanym osobom ceniącym współczesne, minimalistyczne wzornictwoNowoczesność drzwi STAR, które oferuje firma OknoPlus, przejawia się jednak nie tylko w designie, ale – przede wszystkim – w technologii wykonania.

Konstrukcja – trwałość i termoizolacja na najwyższym poziomie

STAR to drzwi oparte na konstrukcji z profilu aluminiowego, który gwarantuje dużą wytrzymałość. Profil STAR posiada także najlepsze parametry izolacyjności termicznej spośród wszystkich profili Aliplast. Panel nakładkowy STAR charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła od 1,48W/m²K i jest dodatkowo wzbogacony o wkłady izolacyjne.

Wykonana z innowacyjnych materiałów przekładka termiczna, którą zastosowano pomiędzy profilami aluminiowymi, ma grubość 34 mm. W połączeniu z profilami drzwiowymi o szerokości 90 mm, powstaje konstrukcja o niespotykanych w innych systemach wymiarach maksymalnych 1250×2450 mm. Dzięki takim rozwiązaniom drzwi STAR gwarantują trwałość i minimalizację strat ciepła, która zapewnia komfort oraz długofalowe oszczędności.

Drzwi wyposażono w trzy zawiasy cylindryczne zewnętrzne o nośności 160 kg. Istnieje także możliwość zastosowania zawiasów ukrytych. Rozwiązanie to zapewnia doskonałą funkcjonalność, która idzie w parze z dopracowaną estetyką.

Nowoczesny system otwierania

– Wysoka jakość materiałów i nowoczesne technologie to coś na co stawiamy, jako producent systemów aluminiowych, okien i drzwi. Sposób otwierania drzwi STAR to szeroki wachlarz możliwości, z których każda jest niezwykle wygodna i praktyczna – mówi Izabela Tryba z firmy OknoPlus.

Tradycyjny klucz w drzwiach STAR może zostać połączony dodatkowo z czytnikiem linii papilarnych, kluczem RFID, pilotem, klawiaturą lub systemem Bluetooth. Instalacja zamka elektronicznego wyposażona jest w zasilacz, podtrzymujący napięcie – rozwiązuje to problem przerw w dostawie prądu. Zamek tradycyjny montowany jest zawsze jako zamknięcie zapasowe.

Estetyka w parze z jakością

Modele drzwi STAR różnią się rodzajem aplikacji, kolorem panelu, rodzajem pakietu szybowego oraz pochwytu, typem zawiasów, a także rodzajem ewentualnego doświetlenia.

Wybierając spośród kilku odcieni okleiny drewnopodobnej (Montana, Merantil, Tiama, Vermont, Orzech, Złoty dąb), klienci mogą wybrać panel, który najbardziej odpowiada ich preferencjom.

Aplikacje na panelu mogą zostać wykonane z folii drewnopodobnej, ze stali nierdzewnej szczotkowanej (szer. 8-15 mm) lub stali szlachetnej szczotkowanej. Klienci mogą zdecydować się także na frezy o głębokości 1mm (szer.8-15mm.). Usytuowanie aplikacji i jej proporcje na panelu zależą od życzenia klienta. Istnieje także możliwość umieszczenia aplikacji po wewnętrznej stronie panelu.

Obok aplikacji, drzwi STAR oferują także przeszklenia, wykonane z pakietów 4-szybowych oraz aluminiowych ramek międzyszybowych. Przeszklenia mogą zostać wykonane z szyby Satinovo, piaskowanej, refleksyjnej, bezpiecznej lub barwionej w masie.

Szeroki wachlarz możliwości wyboru zostawiają także pochwyty: nawierzchniowe i zlicowane, dostępne w kilku modelach.

Dopracowana estetyka, jakość materiałów zapewniająca znakomite parametry techniczne oraz nowoczesne technologie sprawiają, że drzwi wejściowe STAR to drzwi na miarę współczesnych potrzeb.

Źródło: www.oknoplus.com.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *