Zaprawa uszczelniająca Tytan HYDRO 2K

Zaprawa Tytan HYDRO 2K nagrodzona

Zaprawa uszczelniająca Tytan HYDRO 2K zapewniająca ochronę przed działaniem wody i wilgoci nawet do 5 m poniżej powierzchni wód gruntowych została nagrodzona na gali Top Builder za innowacyjność w dziedzinie hydroizolacji.

Tytan HYDRO 2K to dwuskładnikowa, elastyczna masa uszczelniająca do wykonywania hydroizolacji w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych. Można ją stosować bezpośrednio na zawilgocone podłoża: betonowe, jastrychowe, murowe, cementowe oraz cementowo-wapienne.

Zaprawa polecana jest do zabezpieczania balkonów, tarasów, a nawet basenów i zbiorników wodnych (także z wodą pitną). Nadaje się także do zabezpieczania wewnętrznych ścian piwnic, położonych nawet do 5 m poniżej poziomu wód gruntowych. Zdaje zadanie także jako powłoka uszczelniająca pod płytki w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, takich jak: pralnie, prysznice, łazienki czy kuchnie. Produkt może być aplikowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Mostkuje pęknięcia do 3 mm i chroni beton przed korozją, tworząc elastyczną powłokę, która przenosi naprężenia. Jest odporna na mróz i starzenie się oraz na wpływ UV, co zapewnia jej bardzo dobrą trwałość. Nieszkodliwa dla środowiska, nie zawiera rozpuszczalników. Charakteryzuje się bardzo dobrą nośnością oraz przyczepnością do podłoży, nawet tych o skomplikowanych kształtach.

Zaletą zaprawy jest także łatwość aplikacji, a wykonana powłoka jest odporna na opady deszczu już po 12 godzinach.

Źródło: www.selena.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *