Ciepły fundament dla Twojego domu

Ciepły fundament dla Twojego domu

Płytowy Fundament Grzewczy Legalett to połączenie konstrukcji fundamentu z podłogowym systemem grzewczym.

Jego unikalna budowa, poprzez własność akumulowania ciepła, uniemożliwia przenikanie wilgoci do betonu, a co za tym idzie   stabilizuje temperaturę domu. Zapewnia prawidłowy rozkład temperatury w pomieszczeniach, gwarantując komfort cieplny użytkownikom oraz niższe koszty eksploatacji.

Choć niewidoczny i niepozorny, fundament jest najważniejszą częścią budynku. To od niego w dużym stopniu zależy, czy nasz dom będzie ciepły i suchy, a także bezpieczny. Fundamentu nie da się wymienić, a system grzewczy, który docelowo dla niego wybieramy, powinien być niezawodny. Te potrzeby stały się podstawą działania naszej firmy, dlatego projektujemy i dostarczamy LEGALETT   najbezpieczniejszy fundament i system grzewczy na rynku.

Dobrze zaprojektowany i wykonany nie tylko zapewnia pewną podstawę Twojego domu, ale również zabezpieczenie przed wilgocią i jej skutkami oraz stratami ciepła. Gwarantuje stabilną temperaturę, komfort cieplny i niższe koszty eksploatacji systemu grzewczego. Legalett jest rozwiązaniem dedykowanym dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego, wpływającym na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji budynków.

Płytowy Fundament Grzewczy Legalett jest szwedzkim opatentowanym rozwiązaniem systemowym. To jedno z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych na rynku, dające inwestorom wiele korzyści w jednej: ciepłą, energooszczędną, stabilną i szybką w realizacji płytę fundamentową. System grzewczy Legalett, dzięki zastosowaniu powietrza jako medium, jest najmniej awaryjnym i najbardziej bezpiecznym systemem ogrzewania podłogowego. Polega on na rozprowadzaniu ciepłego powietrza w kanałach zatopionych w płycie fundamentowej. Kanały te tworzą obiegi zamknięte pod całą powierzchnią budynku. Nie istnieje niebezpieczeństwo awaryjnych przecieków wody czy zamarznięcia instalacji wodnej. System grzewczy działa jako podstawowe ogrzewanie dla całego budynku. Temperaturą można sterować w każdym pomieszczeniu.

Zaletą płyty fundamentowej jako konstrukcji nośnej jest przenoszenie obciążenia z budynku na grunt poprzez zwiększoną powierzchnię, co ma znaczenie w przypadku gruntów o małej nośności lub podatnych na osiadanie. Dla budynków niepodpiwniczonych to idealne rozwiązanie. Jako że płyta fundamentowa posadowiona jest płytko, można ją stosować na terenach o wysokim poziomie wody gruntowej bez wykonywania wykopów. Krótki cykl budowlany   4 do 7 dni   znacznie przyspiesza budowę domu oraz obniża jej koszty.

Legalett jest rozwiązaniem dedykowanym dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego, wpływającym na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji budynków.

Firma Legalett Polska Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 1994 roku, jako część międzynarodowego koncernu Legalett International AB z siedzibą w Szwecji. Od 20 lat polska siedziba firmy mieści się w Gdańsku.

W ramach naszej oferty dostarczamy kompletny pakiet materiałów do wykonania fundamentu wraz z systemem grzewczym dla całego budynku, z dokumentacją techniczną, konsultacjami i doradztwem. Płyta Legalett jest jedyną płytą fundamentową posadowioną bezpośrednio na gruncie, która uzyskała pełną polską Aprobatę ITB AT-15-2151/96, oraz szwedzką SITAC 3916/89. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie to gwarancja jakości Państwa fundamentu.
Jeżeli wstępnie zainteresowały Państwa produkty marki Legalett, proszę o kontakt, w doborze odpowiedniego rozwiązania i przygotowania bezpłatnej oferty cenowej.

LEGALETT

80-309 Gdańsk,
Al. Grunwaldzka 487A, II piętro
Tel./Fax: 58 554 21 88
kom.512-137-843
piotr@legalett.com.pl

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *