Drzwi Comfort bezpieczne i praktyczne

Drzwi Comfort bezpieczne i praktyczne

Comfort to nowa seria drzwi firmy Hörmann, które wyróżnia bezpieczeństwo przed włamaniem oraz wysoka izolacyjność cieplna.

Wykonane są z bardzo odpornych, stabilnych, trójkomorowych profili aluminiowych z wypełnieniem z tworzywa sztucznego. Standardowo wyposażone są w zamek przeciwwłamaniowy ryglujący drzwi w trzech punktach. Zabezpiecza on skrzydło przy pomocy zapadki i zasuwki oraz dwóch ruchomych, stalowych haków (po jednym na dole i na górze). W ten sposób jeden obrót klucza blokuje drzwi w trzech punktach równocześnie. Dodatkowo drzwi Comfort mogą być wyposażone w samoryglujący, automatyczny zamek, także wielopunktowy. Istnieje też możliwość doposażenia ich w elektryczny zamek i górny samozamykacz z blokadą. Bardzo komfortowym rozwiązaniem jest możliwość otwierania drzwi przy pomocy czytnika linii papilarnych.

Produkt ten charakteryzuje też wysoka izolacyjność cieplna (1,6 W/m²K), którą zapewnia płyta drzwiowa o grubości 8 cm i standardowe przeszklenie termoizolacyjne, stabilny, ocieplany próg drzwiowy i podwójna uszczelka.

Seria obejmuje cztery wzory klasyczne oraz siedem nowoczesnych w trzech wersjach kolorystycznych. Dzięki temu drzwi Comfort dobrze wpisują się w różne style budownictwa. Biel oraz antracyt pasują szczególnie do kolorystyki nowoczesnej architektury. Nowy kolor kasztanowy dobrze harmonizuje z ciemną stolarką okienną. Efekt elegancji dają smukłe przeszklenia oraz uchwyty ze stali nierdzewnej lub mosiądzu. Dodatkowo wygląd wejścia do domu można uatrakcyjnić, poprzez wybór oryginalnych uchwytów, bocznych naświetli i utrzymanych w tej samej stylistyce skrzynek na listy.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *