Nowe wydanie „ABC Architektury Drewnianej. Katalog Domów Drewnianych”

Nowe wydanie „ABC Architektury Drewnianej. Katalog Domów Drewnianych”

O czym przeczytają Państwo w kolejnym wydaniu „ABC Architektury Drewnianej. Katalog Domów Drewnianych” nr 2/2010? O góralskich zapożyczeniach w karczmie Marzanna pod Lublinem, której właściciel od kilku już lat serwuje biesiadnikom pyszne jadło, niezapomnianą zabawę i prawdziwie wiejski klimat („Góralski wątek pod Lublinem”).

O „Domach z paczki”, czyli budynkach z prefabrykatów, które stają się coraz popularniejsze na polskim rynku. Piszemy o ich konstrukcji i trwałości, rozwiewamy obawy inwestorów i obalamy mity na temat obiektów, które można pobudować w zaledwie kilka tygodni.

Z czasopisma dowiedzą się Państwo także o tym, jaki materiał warto zastosować na elewację budynku, aby nie stracił on swego naturalnego charakteru. Podpowiadamy, jak dobierać drewniane elementy dekoracyjne (m.in. okiennice, rynny, mała architektura ogrodowa) i należycie o nie dbać, aby dom i przestrzeń wokół niego zachwycały przez długie lata. Inwestorom, których czeka wybór stolarki okiennej, polecamy artykuł na temat nietypowych kształtów okien, przeznaczonych do budownictwa drewnianego („Fantazja wokół szyby”) oraz przegląd stolarki okiennej („W kalejdoskopie”). Na zakończenie zapraszamy na strony poświęcone nowościom produktowym oraz poradom ekspertów jak uniknąć problemów z budową domu swoich marzeń. W katalogu znajduje się również 115 projektów obiektów drewnianych, stawianych z bali i w technologii szkieletowej. Mamy nadzieję, że wśród nich znajdzie się ten, o którym Państwo marzycie.

Katalog można nabyć w punktach z prasą na terenie całego kraju oraz.

Więcej o najnowszym wydaniu na stronie internetowej


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *