Płynna folia i akcesoria do hydroizolacji Tytan Professional

Płynna folia i akcesoria do hydroizolacji Tytan Professional

System Izolacji Przeciwwodnej Tytan Professional polecany jest do podpłytkowego uszczelniania podłoży w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci lub przepływającej bezciśnieniowo wody. Stosowanie systemu pozwala wykonać szczelną i elastyczną powłokę przed przyklejaniem okładzin z płytek ceramicznych.

Bezszwowa powłoka ochronna, jaką zapewnia stosowanie produktów wchodzących w skład systemu izolacji przeciwwodnej daje potrójne zabezpieczenie przed przenikaniem wilgoci do podłoża a ponadto wzmacnia je i ogranicza jego chłonność.

System Tytan Professional to trójelementowy zestaw produktów, na który składa ją się:

– akrylowa emulsja gruntująca Grunt głęboko penetrujący Tytan Professional

– Płynna folia Tytan Professional

– Elastomerowe Taśmy, narożniki i mankiety uszczelniające „TU” i „TPER”,

Podstawą systemu jest Płynna Folia Tytan Professional, zabezpieczająca powierzchnie przed szkodliwym oddziaływaniem wilgoci i przepływającą bezciśnieniowo wodą. Ten gotowy do użytku, jednoskładnikowy, bezrozpuszczalnikowy preparat nakłada się na nasiąkliwe i porowate podłoża (mineralne, cementowe, jastrychowe itp.) w celu wykonania elastycznej, wodoszczelnej powłoki.

uszczelniającej. Płynna Folia Tytan Professional posiada bardzo dobrą przyczepność, kryje rysy, może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *