Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów 11/2011 - żyj ekologicznie

Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów 11/2011 – żyj ekologicznie

Czy ekologia jest wciąż modna? I czy może stworzyć zgodny duet z luksusem? Po lekturze Świata Rezydencji Wnętrz Ogrodów 11/2011 takimi pytaniami nikt nie będzie zawracał sobie głowy. Przekonają się Państwo, że nurt „eko” może stać się nie tylko idealnym towarzyszem luksusowego życia, ale znacznie je też ubogaci. Czego można się po nim spodziewać?
– energooszczędnego budownictwa z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, o czym można przeczytać w tekście „Buduj pasywnie, oszczędzaj aktywnie”;
– oryginalnego designu, opartego na wykorzystaniu surowców wtórnych („Projektant na wysypisku”), który pokazuje, że współczesnym twórcom chodzi nie tylko o modną ekologię, ale również o dobry gust;
– elektrycznych samochodów, będących realną alternatywą współczesnych aut („Drapieżne hybrydy”);
– wnętrz przesiąkniętych naturą, wspaniale komponujących się z zielonym tłem lasów i łąk („Z zieloną duszą”);
– ludzi oddanych życiowym pasjom, takich jak młoda projektantka Patka Smirnow, która z lubością wyplata ekologiczne torebki („Ratuję świat od śmieci”).
Siła ekologii jest zaskakująca, czasem wręcz nieobliczalna. Kto wie, ilu Czytelników, za sprawą tego wydania, skusi się na zdrowy styl życia? W dzisiejszym świecie „zielona propaganda” jest jak najbardziej pożądana. W numerze ponadto redakcja poleca wypad w plener w towarzystwie fotografów przyrody („Sekunda szczęścia”), wizytę w ogrodzie angielskiej projektantki Beth Chatto („Kobiecą ręką”) oraz rozmowę z Jarosławem Antoniakiem, który w fotograficzną klatkę łapie… celebrytów.

Czasopismo można kupić w punktach z prasą na terenie całego kraju oraz zaprenumerować w wydawnictwa. W ramach promocji Prenumeratorzy otrzymają, wraz z magazynem w atrakcyjnej cenie, także markowe produkty.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *