Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów już do kupienia

Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów już do kupienia

Najnowszy numer magazynu „Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów” powstał z myślą o wielbicielach komfortu, zdrowego trybu życia i… luksusowych samochodów.

Lekturę warto rozpocząć od artykułu „Zaprogramowana na komfort” dotyczącym domu, którego oblicze kształtują nowoczesne technologie, inteligentny system zarządzania, prywatne strefy rekreacji i… usposobienie gospodarzy.

Chwilę oddechu od nowoczesnych rozwiązań zapewni wizyta w barokowym pałacu w Staniszowie, który siłą marzeń i ogromnej pracy właścicieli, zyskał miano domu otwartego na gości. Zwolenników towarzyskich spotkań zainteresuje artykuł „Gościnny adres”. Redakcja podpowiada w nim, jak urządzić rezydencję, w której będą się dobrze bawić domownicy oraz ci, którzy ich odwiedzają. Jak się okazuje, salon nie jest jedynym miejscem, gdzie można podtrzymywać towarzyskie, a nawet biznesowe kontakty. Sala kinowa, domowy „pub” ze stołem bilardowym, strefa kominkowa…

Polecamy też artykuły z kategorii sportu i relaksu na świeżym powietrzu („W sportowej aurze”, „Zdrowa inwestycja”), w których poruszane są tematy dotyczące sposobów na aktywniejsze spędzanie wolnego czasu. Basen, sala do squasha, kort tenisowy, siłownia, boisko do koszykówki to strefy obowiązkowe w domu amatora sportu. Męskie grono Czytelników zainteresują zapewne artykuły poruszające tematykę golfa, polo lub krykieta („Dżentelmen z laseczką”), z kolei Paniom może przypaść do gustu wywiad z Wojciechem Sokołowskim, jednym z najmłodszych polskich projektantów luksusowych samochodów („Otwarty na wyzwania”).

Numer 2(14)/2010 Magazynu Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów” można kupić w punktach z prasą na terenie całego kraju oraz zaprenumerować w wydawnictwa. W ramach promocji nowi Prenumeratorzy otrzymają, wraz z magazynem w atrakcyjnej cenie, także markowe produkty.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *