Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów ma już 5 lat!

Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów ma już 5 lat!

Najnowszego wydanie Świata Rezydencji Wnętrz i Ogrodów 10/2011 otwiera krakowska willa, zachwycająca elegancją, komfortem i… porządkiem. Motywem przewodnim numeru jest natomiast „Dom damy”. „Zmysłowy gorset nie jest krępujący” to opowieść o kostiumach, w jakie współcześni projektanci ubierają kanapy, fotele i krzesła. Nieco drobniejsze, ale równie ciekawe, elementy pojawiają się w następnym temacie wzorniczym – „Klejnoty zaklęte w przedmioty”, zaś estetykę słodyczy przyodzianej w szaty nowoczesnych technologii i oryginalnego designu można przeczytać w artykule „Multimedialne landrynki”.
Redakcja poleca wywiad z Andrzejem Matrackim, który zdobył czterokrotny tytuł Mistrza Świata we Fryzjerstwie Artystycznym. Warto także przyjrzeć się wnętrzu warszawskiego apartamentu, w którym elegancję i przytulność poszczególnych pomieszczeń wzbogacają impresje z Paryża i Amsterdamu („Wyrafinowane jak haute couture”). Elegantki i miłośniczki najmodniejszych kreacji zainteresuje artykuł „Domek dla sukienki”, podpowiadający, jak wygodnie i funkcjonalnie urządzić kobiecą garderobę. „Nieuchwytny wymiar komfortu” to z kolei tekst pisany z myślą o wszystkich, dla których doskonała prezencja wnętrz oraz najwyższa jakość mebli i designerskich dodatków to za mało, aby swoją rezydencję mogli nazwać domem przyjaznym zmysłom i odpowiadającym potrzebie sensualnych doznań.

Czasopismo można kupić w punktach z prasą na terenie całego kraju oraz zaprenumerować w wydawnictwa. W ramach promocji Prenumeratorzy otrzymają, wraz z magazynem w atrakcyjnej cenie, także markowe produkty.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *