Urządzenia wysokociśnieniowe z nowej linii Kärcher – K 3 i K 3 Car

Urządzenia wysokociśnieniowe z nowej linii Kärcher – K 3 i K 3 Car

Różnorodność jest jedną z licznych zalet urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher, która oferuje nie tylko modele w różnych klasach wydajności, ale także osobne linie produktów.

Urządzenia wysokociśnieniowe K 3 i K 3 Car są idealnym sprzętem służącym utrzymaniu czystości wokół domu. Urządzenia charakteryzują się kompaktowymi wymiarami i niewielkim ciężarem. Ich zaletą jest poręczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenia klasy K 3 można wykorzystać do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń i prac porządkowych, począwszy od czyszczenia małych powierzchni: narzędzi, mebli ogrodowych, rusztu, grilla, roweru, bramy garażowej, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych.

W standardowym wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power gwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to dostosować parametry strumienia do konkretnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest łatwy do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Duże koła oraz ergonomiczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i gwarantują wygodne manewrowanie urządzeniem

Teraz urządzenia K 3 i K 3 Car można zakupić w ramach akcji „Kup i Zyskaj” trwającej od 15.09.2014 do 31.10.2014 r. Aby wziąć udział w akcji, w ciągu miesiąca od daty zakupu (nie później niż do 30.11.2014) należy się zarejestrować na stronie lub przesłać listem poleconym załączony formularz zgłoszenia (wraz z kopią dowodu zakupu sprzętu i wyciętym z opakowania kodem kreskowym) na adres: A1 Agencja Reklamowa, ul. Grzybowska 4 lok. 138, 00-131 Warszawa z dopiskiem „Kärcher Kup i zyskaj” Premia 80 lub 100 zł (wysokość premii zależna od modelu zakupionego urządzenia) zostanie wypłacona przelewem bankowym na podany w formularzu zgłoszeniu numer rachunku w terminie 60 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia lub daty rejestracji online.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *