Jak przygotować się do budowy?

Jak przygotować się do budowy?

Uczestnicy dnia otwartego będą mogli zobaczyć proces produkcji spełniającej najwyższe standardy jakości oraz przyjaznej środowisku (bezodpadowej). Odwiedzający będą też mieli możliwość rozmów ze specjalistami, którzy udzielą porad w dziedzinie budowy domu oraz podpowiedzą, jak sprawnie załatwić związane z tym formalności.

Odwiedzający fabrykę będą mogli spotkać się ze specjalistami i skorzystać z indywidualnych konsultacji. Eksperci i praktycy udzielą fachowych porad dotyczących planowania budowy domu, obliczania kosztów, energooszczędnego budowania, czy też wyboru projektu i ekipy budowlanej. Specjalnie dla uczestników dnia otwartego odbędą się także pokazy murowania z bloczków YTONG. W trakcie pokazu instruktorzy zaprezentują zasady energooszczędnego murowania ścian. Goście będą mogli samodzielnie przekonać się, że ściany z bloczków YTONG buduje się szybko i precyzyjnie.

W ramach dnia otwartego w fabryce YTONG w Pile będzie odbywać się seminarium „Jak dobrze przygotować się do budowy domu”.
Źródło: www.budowane.pl/dni-otwarte


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *