Płyty gipsowe z krawędzią TB

Płyty z krawędzią TB

Rozwiązanie to również wśród polskich inwestorów zdobyło ogromne uznanie. Firma fermacell, która już od ponad 40 lat jest wiodącym producentem płyt gipsowo-włóknowych i cementowych, wprowadziła w ostatnim czasie na rynek polski płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią frezowaną TB, które są naturalnym uzupełnieniem systemu fermacell.

Płyty gipsowo-włóknowe fermacell od lat słyną z bardzo dużej wytrzymałości, naturalnej ochrony przed wilgocią oraz z wysokiej klasy odporności na ogień. Do tych wszystkich zalet możemy teraz dodać łatwiejszy i szybszy montaż, a co za tym idzie także niższe koszty robocizny. Największymi zaletami rozwiązania są:

szybki montaż płyt gipsowo-włóknowych z krawędzią TB na styk

gwarancja równej powierzchni ścian i sufitów

łatwe szpachlowanie wkrętów i siatki w profilowanej krawędzi

brak odpadów w postaci kawałków płyt podczas montażu.

Systemy suchej zabudowy fermacell to bardzo dobry pomysł na wykończenie domów jedno i wielorodzinnych, a także obiektów o charakterze publicznym i komercyjnym. Płyty z krawędzią TB, ze względu na swoją uniwersalność, mogą znaleźć zastosowanie praktycznie w całym procesie budowlanym trwającym wewnątrz budynku. Dodatkową zaletą jest szybsze tempo prac, co z pewnością docenią zarówno inwestorzy jak i wykonawcy. Płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią frezowaną TB świetnie sprawdzą się w robotach budowlanych, takich jak:

konstrukcje ścian działowych i nośnych

zabudowa małych i wielkopowierzchniowych poddaszy

montaż skomplikowanych konstrukcji aranżacyjnych

poszycie ścian działowych i nośnych

poszycie stropów (sufity podwieszane)

budowa kanałów instalacyjnych

Płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią TB dostępne są w standardowych grubościach 10 mm, 12,5 mm oraz 15 mm i w wielu poręcznych wymiarach jak chociażby: 200×120 cm (4x krawędź TB).


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *